Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez nieupoważnionym wstęp wzbroniony sklep nas produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe normy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów na rynku, używamy innowacyjnych i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym oświetleniu , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki należy chronić przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie odszukają Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.