Długopisy z logo

W swojej firmie zdecydowałam się na materiały reklamowe. Po długich namysłach i obradach z moimi współpracownikami ustaliliśmy, że jako pierwsze zakupimy długopisy z logo naszego przedsiębiorstwa. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji i już widzimy jej pozytywne rezultaty.
Takie długopisy z grawerem nie kosztowały nas dużo. Wcześniej znaliśmy dokładny cennik oraz wiedzieliśmy, ile funduszy chcemy przeznaczyć na materiały reklamowe. Musieliśmy zadecydować tylko jakie dokładnie chcemy długopisy z logo i co na nie naniesiemy. Po pierwsze ustaliliśmy, że nasze długopisy z grawerem będą granatowe, czyli takie jak logo naszej firmy.

Po drugie wybraliśmy, co dokładnie będzie na nich napisane. Długopisy mają logo naszej firmy, adres przedsiębiorstwa oraz numer telefonu do naszej firmy. Każdy z nich jest naprawdę bardzo dobrej jakości, a nadruk nie będzie się ścierał przy użytkowaniu.

Polecamy kugelschreiber mit gravur
Długopisy z logo są obecnie dodawane w naszej firmie do każdego zamówienia oraz rozdajemy je podczas akcji promocyjnych czy klientom, którzy odwiedzają naszą firmę.
Długopisy z grawerem okazały się być naprawdę bardzo dobrą i skuteczną reklamą naszej firmy! Każdy reaguje na nie bardzo pozytywnie i jest zadowolony, gdy dostaje taki gadżet firmowy. My, osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni i już myślimy jakie kolejne materiały reklamowe zakupimy dla naszej firmy. Naprawdę warto w nie inwestować.