Czym są bonie elewacyjne?

0
(0)

Sztukateria to nie tylko dekory okien, drzwi i balkonów. Bonie elewacyjne dostępne w tej części sklepu to najlepszy dowód na to, jak wiele opcji czeka na Ciebie w WMB. Poznaj asortyment, który został opracowany z myślą o oczekiwaniach osób z wysokimi wymaganiami. Świadczą o tym m.in. certyfikaty jakości i nagrody branżowe, które zdobywaliśmy przez lata

Zabezpieczenie newralgicznych punktów elewacji, czyli bonie narożne

Bonie elewacyjne pełnią dziś głównie rolę dekoracji. Należy jednak zaznaczyć, że rogi obiektów są najbardziej narażone na kruszenie i uszkodzenia mechaniczne. Można więc potraktować ten element jako dodatkowe zabezpieczenie narożników, które pozwoli wyeliminować wiele problematycznych sytuacji i konieczność częstych napraw. Jak wybrać bonie? Elewacja obiektów różni się od siebie pod każdym względem – od designu po charakterystykę. Należy zatem dopasować je pod kątem rozmiaru i ze względu na estetykę (np. krój nowoczesny lub tradycyjny). Pamiętaj, że bonie styropianowe można personalizować przy pomocy specjalistycznej farby.

EPS 200 to gwarancja zadowolenia 

WMB to marka, która wykorzystuje jedynie sprawdzone technologie i wyselekcjonowane materiały. Dzięki temu udało nam się zaspokoić oczekiwania klientów na całym świecie. Chcesz się o tym przekonać na własne oczy? Sprawdź nasze produkty. Wszystkie bonie elewacyjne narożne dostępne w tej części sklepu wyprodukowane zostały z utwardzonego styropianu EPS 200. Do tego zabezpieczyliśmy je warstwą żywic polimerowo-akrylowych z kwarcem. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o ich kontakt z warunkami atmosferycznymi. 

Podana cena to koszt jednego bonia elewacyjnego. Zdjęcia poglądowe to jedynie inspiracje i potencjalne możliwości wykorzystania oferowanej sztukaterii elewacyjnej. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy się nami skontaktować. Pomożemy zrealizować Twoje zamówienie od A do Z.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post