Garmydło – eko zamiennik w kuchni!

Najlepsze garmydło w stylu less waste!
0
(0)

Od wielu lat marka Klareko zachwyca pasjonatów nurtu eko i less waste. Innowacyjne rozwiązania oferowane przez twórców brandu pozwalają na redukcję śmieci. Ograniczają również przenikanie chemicznych i toksycznych środków do wód gruntowych.

Korzyści ekologicznego mydła do naczyń

Warto wiedzieć o tym, że stosowanie tego typu ekologicznych specyfików wspiera środowisko dwutorowo. Po pierwsze, zabezpiecza przed używaniem chemicznych środków. Dodatkowo – chroni planetę przed powstawaniem kolejnych, niszczących planetę śmieci. Garmydło to środek zamknięty w zwartej kostce, przypominającej mydło, które, w kontakcie z wodą, powoduje wytwarzanie piany która rozpuszcza tłuszcz i zanieczyszczenia umieszczone na naszych naczyniach.

Ekologiczne garmydło.

Garmydło – ekologiczny substytut płynu do naczyń

Produkt ma delikatny, świeży, cytrusowy zapach. Jego stosowanie, podobnie jak w przypadku mydeł czy szamponów w kostce, polega na delikatnym pocieraniu wilgotną ściereczką, szczotką bądź zmywakiem po powierzchni – aż do momentu powstania piany. Garmydło warto umieścić w metalowym pudełeczku lub drewnianej podstawce. Zapewnisz tym samym precyzyjne mycie i zabezpieczyć przed utratą tego cennego środka.  Produkt pozbawiony jest parabenów i preparatów typu SLS. W pełni wegański, nie zawiera elementów pochodzenia zwierzęcego. Nie zawiera również konserwantów i sztucznych dodatków. Idealny dla dzieci, może być bezpiecznym zamiennikiem płynu do naczyń dla kobiet w ciąży i osób borykających się z alergiami i uczuleniem. Jego skład opiera się o działalność sody i naturalnych antyoksydantów, stosowanych powszechnie w naszych kuchniach.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post