Kostka granitowa płomieniowana

kostka granitowa płomieniowana
0
(0)

Innowacyjnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w zastosowaniu drogowym jest kostka granitowa płomieniowana. Ten materiał powstaje w wyniku cięcia lub łupania płyty kamiennej. Stosowany jest szeroko w budownictwie jako okładzina zewnętrznych schodów i tarasów, a także jako nawierzchnia ciągów komunikacyjnych w miejscach publicznych. Dzięki wysokiej funkcjonalności i uniwersalnemu zastosowaniu jest często wybieranym produktem.

Kostka granitowa płomieniowana, czyli antypoślizgowa

Poddana specjalistycznemu procesowi kostka granitowa płomieniowana posiada szorstką nawierzchnię, która gwarantuje zachowanie szorstkiej powierzchni. To ważne w przypadku produktu, którego przeznaczeniem jest przestrzeń otwarta, a więc teren wystawiony na działanie czynników atmosferycznych i zagrożony m.in. oblodzeniem. Przekłada się to więc bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkowników. Co równie ważne, powierzchnia produktu nie odbija światła, a jednocześnie prezentuje się bardzo okazale. Wysokie walory estetyczne wynikają z faktu, że kostka ta z wyglądu przypomina dojrzałą skałę. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest to produkt o wysokiej wytrzymałości, nawet więc po długim okresie eksploatacji zachowa on swoje właściwości.

Sposób na optymalizację prac budowlanych

układanie kostki płomieniowanejPozostaje pytanie, gdzie można kupić dobrej jakości kostkę granitową płomieniowaną. Wyroby tego typu znajdują się w asortymencie firmy Impekstir. są to kostki produkowane w Polsce lub w Chinach, w każdym przypadku jednak spełniają wszelkie normy, jeżeli chodzi o zastosowania budownicze w naszym kraju.Z jej pomocą można wykonać bardzo elegancką inwestycję optymalnym kosztem. Materiał charakteryzuje się estetycznym wyglądem, a do tego jest bardzo praktyczny. Proces płomieniowania sprawia, że powierzchnia kostki staje się bardziej chropowata, co zapewnia jej właściwości antypoślizgowe. Właśnie z tego powodu kostka tego typu sprawdza się np. na chodnikach, czy schodach lub podjazdach do garażów. Oferowane materiały drogowe wersji z bokami ciętymi pozwalają na uzyskanie równiejszej powierzchni.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post