Łazienka z wanną – wraca do mody?

Łazienka z wanną
0
(0)

Kiedyś wanny były bardzo popularnym meblem w łazienkowym wystroju. Potem jednak przyszedł czas, w którym prysznice królowały w domach zarówno za granicą jak i w Polsce. Aktualnie trend się wyrównuje i łazienka z wanną znowu zaczyna być coraz bardziej popularna. Jak to wygląda, jakie są plusy i czy warto?

Nowoczesna łazienka

Łazienka z wanną znowu w modzie

Coraz częściej Polacy podczas remontu wybierają właśnie wannę zamiast prysznica. Według nich łazienka z wanną wygląda lepiej niż z prysznicem. Oczywiście są tego wady jak mniejsza powierzchnia użytkowa czy więcej wody jest wytracane przy myciu, jednak jest to większy komfort mycia dla wielu z nas. Dodatkowo za pomocą wanny można korzystać z kąpieli, która pozwala odpocząć i się odprężyć. Nie można jednak tak zwracać uwagi na wady, bowiem odpowiednie umiejscowienie, rozmiar czy rodzaj wanny ma duży wpływ na to.

Łazienka z wanną

Styl wanny jaki wybieramy

Trzeba pamiętać, że nie każda wanna pasuje do każdego pomieszczenia. Trzeba odpowiednio rozplanować i zdecydować, jaki typ czy wielkość chcem7y wybrać. Wanna musi być funkcjonalna, dlatego pamiętajmy o zachowaniu odpowiednich odległości i stylu z innymi urządzeniami łazienkowymi. W internecie czy sklepach znajdziecie mnóstwo różnych inspiracji. Łazienka z wanną to częsta kategoria w takich zestawieniach, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie i domu.

 

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post