Nakładka na materac 120×200 – sprawdź ten delikatny model

Hypoalergiczna Nakładka na materac 120x200.
0
(0)

W trosce o komfort w czasie snu wybierz nakładkę na materac o wymiarach 120×200. Hypoalergiczny, lekki model pozwoli zadbać o właściwą higienę podczas codziennego odpoczynku. Zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, jest przewiewna i lekka. Gwarantuje również właściwe odprowadzenie wilgoci (co ucieszy tych, którzy borykają się z nocną potliwością). Wewnątrz akcesorium znajdziesz AMZ dreamfill, lekkie i delikatne dzięki któremu z pewnością zapewni Ci rozkoszny sen.

Wysokiej jakości sen

Wierzchnia część to delikatne, włókna z mikrofibry francuskiej. Gwarantują spokojny, pełny sen i zapewniają najlepsze wsparcie dla tych, którzy nie mogą w nocy zmrużyć oka nawet na chwilę. Nakładka na materac 120×200 może być dezynfekowana w pralkach automatycznych, w temperaturze nie przekraczającej 95 stopni Celsjusza. Konserwacja nie będzie powodowała zbrylenia wsadu, który, mimo wirowania i wysokiej temperatury, zachowa swoją sprężystość.

Delikatna Nakładka na materac 120x200.

Nakładka na materac 120×200 – wydajny produkt

Akcesorium sypialniane świetnie sprawdza się u najmłodszych i nieco starszych użytkowników. Zapewnia optymalny poziom miękkości, zabezpiecza kołdrę i materac i gwarantuje długie godziny niczym nie zakłóconego snu. Mimo, że wykonana w stu procentach z poliestru, nie powoduje poparzeń ani groźnych potówek. Nakładka na materac o wymiarach 120×200 zapewni Ci spokój i relaks. Wybierz ją już dziś i ciesz się niczym nie zmąconym wypoczynkiem. Gwarancja jakości tylko u nas!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post