Nóż olfa 18mm – niezwykle pomocny podczas prac remontowych

nóż olfa 18mm
0
(0)

Jeśli jesteś na etapie remontowania swojego domu lub mieszkania to z pewnością przyda Ci się nóż olfa 18mm. Produkt ten cechuje się wysoką jakością oraz posiada segmentowe ostrze, które bardzo łatwo wymienia się na nowe. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na jego temat.

Czym wyróżnia się nóż olfa 18mm?

Nóż olfa 18mm to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych modeli noża z ostrzem segmentowym. Rękojeść w tym produkcie wykonana jest z niezwykle trwałego tworzywa ABS. Dzięki ergonomicznemu kształtowi rękojeści jest on bardzo wygodny w chwycie, co ułatwia pracę. Warto dodać, że nożyk ten posiada blokadę która umożliwia zatrzymanie go w wybranej pozycji. Blokada ta jest dostępna pod postacią niewiekiego pokrętła.

Produkt z wymiennym ostrzem

Produkt jakim jest nóż olfa 18mm doskonale nadaje się do wszelkich prac remontowych, lecz także sprawdza się podczas działań plastycznych. Dzięki ostremu ostrzu, które umieszczone jest w dobrze dopasowanej prowadnicy – nożyk zapewnia wysoką precyzyjność. Warto dodać, że tego typu nożyki występują także w innych wersjach. Różnice jakie je cechują to między innymi kształt, wielkość oraz kolor nożyka. Jeśli chodzi o te elementy to są one sprzedawane najczęściej w zestawach po 10 sztuk, lecz można je dostać także w pojedynczych egzemplarzach. Nóż Olfa to niezawodny produkt, który powinien mieć każdy majsterkowicz!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post