Projekty domów nowoczesnych – Czym są i co warto wiedzieć?

projekty domów nowoczesnych
0
(0)

Coraz bardziej popularne stają się projekty domów nowoczesnych jako usługa wśród firm architektonicznych. Zona Architekci to specjaliści, którzy przygotują funkcjonalny, prosty ale efektywny projekt dla całej rodziny. Cały projekt powstaje od zera dokładniej od szkiców oraz wizualizacji, a kończąc na projekcie budowlanym z elementami technicznymi. Projekt powstaje według złożonego schematu, który opiszemy dokładniej poniżej.

projekty domów nowoczesnych

Proces według, którego powstają projekty domów nowoczesnych

Na początku projektowania domów nowoczesnych zaczynamy pracę przygotowawcze w postaci rozmowie o potrzebach klienta i jego oczekiwaniach względem projektu. Wykonujemy mapę celów oraz przygotowujemy wniosek o warunkach zabudowy. Następnie przechodzimy do projektu architektury w którym zawieramy projekt koncepcyjny, terenu oraz budowlany. Ostatnia część tego procesu to projekt wykonawczy, który zawiera pełną dokumentację techniczną potrzebną do rozpoczęcia budowy. Przygotowujemy zestawienia, różnych części wyposażenia domu np. drzwi czy schody.

Dlaczego warto wybrać biuro Zona Archi?

To co nas wyróżnia w projektowaniu domów nowoczesnych to przede wszystkim wygoda w kwestii spraw formalnych. Wszystkim się zajmiemy, zapewniamy pełne wsparcie w kwestii formalności, które są związane z danym projektem. Kolejnym czynnikiem, który jest znaczący to to, że przygotowujemy cały projekt od podstaw. Jest to rozwiązanie szyte na miarę dostosowane do preferencji i oczekiwań klienta.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post