Roca – sprawdzony producent armatury łazienkowej?

Roca
0
(0)

Trzeba postawić sprawę jasno już na samym początku, że Roca to producent, który dostarcza produkty wysokiej klasy, takie jak ceramika czy armatura łazienkowa. Oczywiście zajmuje się też dostarczaniem mebli łazienkowych czy akcesoriów. W ofercie tego hiszpańskiego producenta głównym produktem są jednak baterie, kabiny prysznicowe czy wanny. Czym wyróżniają się ich produkty?

armatura łazienkowa

Armatura łazienkowa firmy Roca

Sprzęt od Roca wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysokiej klasy wytrzymałością i odpornością, a także niedrogą ceną. Trzeba tutaj wspomnieć, że każdy element produkowany przez Roca posiada na sobie specjalnie zaprojektowaną powłokę MaxiClean, która pozwala uniknąć osadzaniu się kamienia na naszej armaturze. Dodatkowo nie tworzy się osad po kroplach wody, dzięki czemu łazienka będzie bardziej estetyczna, a dodatkowo nie będzie zajmowało wiele czasu czyszczenie. To ogromna wygoda dla każdego, kto nie lubi poświęcać sporo czasu na sprzątanie. W ofercie znajdziecie kabiny prysznicowe, baterie, brodziki czy umywalki. Przywiązują oni ogromną uwagę jakości dostarczanych produktów.

Roca

Szeroka gama akcesoriów łazienkowych

Jak już jesteśmy przy producencie Roca, trzeba nieco powiedzieć o akcesoriach łazienkowych spod ich znaku. W ofercie posiadają dozowniki do mydła, uchwyty na ręczniki, kosze na śmieci, a nawet szczotki czy wieszaki. Jak można zauważyć, z ich sprzętem możesz wyposażyć całą, ale to absolutnie cała łazienkę…brakuje tylko kwiatów i oświetlenia.

 

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post