Światła drogowe tymczasowe w ofercie sklepu Protect BHP

światła drogowe tymczasowe
0
(0)

Jedną z oferowanych urządzeń przez sklep Protect BHP są światła drogowe tymczasowe. Jest to system, który składa się z trzech lamp oraz jednostek kontrolujących po jednej dla każdego kompletu. W robotach drogowych jest to niezastąpiony sprzęt ze względu na to, że robotnicy często pracują w utrudnionych warunkach.

światła drogowe tymczasowe

Dlaczego warto wybrać światła drogowe tymczasowe?

Światła drogowe tymczasowe posiadają dużo zalet. Są niskiej wagi, dzięki czemu można je szybko przemieszczać. Również mały kompaktowy rozmiar i wbudowane koła temu sprzyjają. Do zasilania tego sprzętu wykorzystuje się standardowe akumulatory 12V. Czas pracy wynosi nawet do 150h. Jeśli chodzi o wagę to pojedynczy wózek waży 32 kg natomiast zestaw dwóch wózków to 64kg. Warto zaznaczyć, że zakupiony zestaw nie zawiera akumulatorów.

Dodatkowe informacje

Urządzenie jakim są światła drogowe tymczasowe składa się z jednostki kontrolującej. Obudowa akumulatora jest transportowana na kółkach. Kolejnym elementem całej konstrukcji jest głowica sygnalizacyjna świateł drogowych z 200 mm kloszami. Jeśli chodzi o wymiary wózka w pozycji roboczej to szerokość wynosi 480 mm natomiast długość to 810 mm. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na stronie sklepu Protect BHP.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post