Taśma polietylenowa pod kontrłaty. Zabezpiecz poszycie dachowe

Uszczelniająca taśma polietylenowa pod kontrłaty.
5
(1)

Rozpoczynasz prace remontowe domu? – Nie możesz zapomnieć o dachu. W dzisiejszym wpisie znajdziesz prosty i skuteczny sposób na uszczelnienie zadaszenia. Przy pomocy… taśmy polietylenowej pod kontrłaty.

Właściwe zabezpieczenie Twojego domu

Jeśli nie jesteś jeszcze zaznajomiony z tematyką budowlaną, warto dokładnie sprawdzić czym jest kontrłata. To element konstrukcyjny dachów spadowych. Umieszcza się je na więźbie dachowej. Kontrłata ma za zadanie oddzielić części składowe dachu od siebie – tak, by zapewnić przewiew i wentylację oraz ułatwiać mocowanie innych elementów składowych dachu. Niestety, często luka jest tak duża, że może powodować znacznie podniesienie i odkształcenie powierzchni podczas silnego wiatru i sprawiać, że wilgoć będzie przedostawała się przez jego ściany. Właśnie w tym przypadku najlepiej sprawdzi się taśma polietylenowa pod kontrłaty.

Wysokiej jakości taśma polietylenowa pod kontrłaty.

Taśma polietylenowa pod kontrłaty – skład

Produkt jest samoprzylepny, posiada strukturalne rowki pozwalające na lepszą przyczepność do wybranego podłoża. Z zewnątrz otoczone delikatną, wodoodporną powłoką. Wewnątrz zastosowano piankę zabezpieczającą i uszczelniającą. Dzięki niej poszycie dachowe delikatnie dociska kontrłatę, nie uszkadzając tym samym blachodachówki. Taśma polietylenowa pod kontrłaty wykonana została z polietylenu sieciowanego (PE). Wykazuje więc doskonałe właściwości chroniące przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Można stosować ją zamiennie z produktem wykonanym z butylu. Dzięki niej z pewnością przedłużysz trwałość i jakość Twojego dachu. Poznaj moc tego trwałego akcesorium.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 5 / 5. 1

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post