Zielony most Kraków – wyjątkowe osiedle w Bronowicach Małych

zielony most kraków
0
(0)

Szukasz nowoczesnego osiedla z dobrym dojazdem do centrum, jednak w zielonej, cichej i spokojnej okolicy? Poznaj wyjątkowe osiedle Zielony most Kraków, które zlokalizowane jest w Bronowicach Małych! Dlaczego warto tam zamieszkać? Odpowiadamy!

Bronowice Małe, czyli zielone i sielankowe okolice!

Bronowice Małe to, jeszcze do niedawna, dzielnica domków jednorodzinnych, sielskiego klimatu i rozległych terenów zielonych. Teraz przeplatają się tam zabudowy jednorodzinne z niską i nowoczesną zabudową wielorodzinną. Jednak sielski i spokojny klimat pozostał! Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum miasta – postaw na Bronowice. Sprawdź nowoczesne osiedle Zielony most Kraków. Składa się ono się z trzech niskich, wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Dostępny jest również wygodny  garaż podziemny.

zielony most kraków

Osiedle Zielony most Kraków – miejsce dla rodzin z dziećmi

Jedną z największych zalet inwestycji Zielony most Kraków jest zdecydowanie jego lokalizacja. Wspomniane już sielankowe tereny zielone. Co ważne, inwestycja jest również doskonale skomunikowana, a dojazd do centrum i innych dzielnic Krakowa zapewnia komunikacja miejska oraz kolejka podmiejska. Warto podkreślić, iż dojazd do lotniska, a także do centrów handlowych zajmuje dosłownie kilka minut. Osiedle to, będzie więc doskonałym wyborem dla młodych małżeństw, a także rodzin z małymi dziećmi, które będą mogły na co dzień korzystać z rozległych terenów zielonych. Okolica jest bezpieczna i spokojna, a osiedle monitorowane. Dzięki temu, iż teren zagospodarowany jest małą architekturą, dzieci będą miały gdzie się ze sobą bawić i aktywnie spędzać czas, a rodzice będą mieli na nie oko.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post