Żwir kolorowy – doskonały materiał dekoracyjny do ogrodu

żwir kolorowy
1
(1)

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz udekorować swój ogródek tanim kosztem? Rozwiązaniem może okazać się żwir kolorowy, który poza doskonałymi walorami estetycznymi wyróżnia się także niesamowitą trwałością. Sprawdź co jeszcze warto wiedzieć na temat tego surowca.

Żwir kolorowy – stwórz oryginalny ogródek

Materiał jakim jest żwir kolorowy to grys o chropowatej powierzchni oraz kanciastych brzegach. Kamienie ozdobne tego typu powstają w wyniku naturalnej erozji skał, a także poprzez mechaniczne kruszenie takich surowców. Ich barwa zostaje wzbogacona pod wpływem wody, dzięki czemu jest bardzo intensywna i cieszy oko. Właśnie dlatego żwir ten sprawdza się doskonale jako dekoracja ogródków. Tego typu materiał wyróżnia się gęstością nasypową ok. 1500 kg / m³. Jedna tona powinna wystarczyć na zagospodarowanie powierzchni 17-20 metrów kwadratowych o grubości od 3 do 5 metrów.

Materiał o doskonałych parametrach

Żwir kolorowy to materiał, który cechuje się bardzo dobrymi parametrami i właściwościami. Jest on niezwykle odporny na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Sprawia to, że bez przeszkód można stosować go na przestrzeniach otwartych. Mimo ekstremalnych temperatur, grys ten nie traci swoich walorów estetycznych nawet po długim czasie. Jeśli zastanawiasz się więc, w jaki sposób odmienić charakter swojego ogrodu to udekorowanie go żwirem z pewnością pozwoli Ci uzyskać wymarzony efekt. Twoi goście odwiedzając Twój ogródek będą pod wrażeniem.

żwir kolorowy

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 1 / 5. 1

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post