Doniczki Boardee – idealnie na mały balkon?

doniczki boardee
0
(0)

Posiadasz mały balkonik, a chcesz urządzić go w najlepszym i najpiękniejszym stylu? Jakie doniczki zastosować, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd i żebyś czuł się w nim dosłownie jak w domu? Doniczki Boardee świetnie imitują drewno, przez co możesz poczuć się jeszcze bliżej natury dzięki kolorystyce i stylowi jaki zostanie tutaj zastosowany. Uwielbiamy taką prezentację roślin, dlatego soobiście polecamy ją Tobie! Do jakich jeszcze stylów można go zastosować?

doniczki boardee

Doniczki Boardee – imitacja dżungli

Jeśli uwielbiasz mieć dużo roślin, a minimalizm nie jest Twoją mocną stroną, to doniczki Boardee są idealnie dla Ciebie. Im więcej roślin z tymi doniczkami, tym lepszy efekt można otrzymać. Dzięki wzorom wydaje się, jakby rośliny były nie tylko w samej doniczce, ale też korze, czyli naturalnym otoczeniu.

Gdzie takie doniczki można zakupić?

Doniczki Boardee to inny wzór niż klasyczny, jednak często można spotkac się z nim w sklepach. Przez swoją dużą popularność niekiedy trudno dorwać je w sklepach stacjonarnych, dlatego warto zaopatrywać się w nie w sklepach internetowych lub większych sklepach budowlanych.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post