Loctite 420 – mocny klej do tworzyw sztucznych

loctite 420
0
(0)

Tworzywa sztuczne takie jak plastik czy kauczuk są obecne na każdym kroku. Korzystamy z nich codziennie, nie zdając sobie sprawy z ich użyteczności, do momentu, aż dany przedmiot się zepsuje. Jeśli zależy nam na tym, aby dany przedmiot wrócił do dawnego stanu używalności, potrzebny nam będzie mocny i solidny klej, który zagwarantuje nam pewność, iż po sklejeniu nic złego się nie stanie. Do takich klejów należy loctite 420.

Loctite 420 – Właściwości

Klej loctite 420 wykonany został na bazie etylu. Jest on koloru przezroczystego i charakteryzuje się błyskawicznym działaniem. Jak podaje producent, czas, jaki potrzebny mu jest do sklejenia dwóch powierzchni, wynosi między 5, a 20 sekund. Wynik ten pozwala nam na swobodę działania, bez zbędnych obaw, iż nie zdołamy przez ten czas utrzymać sklejanych powierzchni w odpowiedniej pozycji. Jest on sprzedawany w opakowaniu 20g, a do jego zalet wliczają się m.in. łatwość sklejania tworzyw sztucznych, niska lepkość, brak rozpuszczalników w składzie czy też wysoki poziom adhezji.

loctite 420 - proces klejenia

Gdzie najlepiej kupić klej błyskawiczny?

Klej błyskawiczny loctite 420 można dostać w wielu specjalistycznych sklepach w tej branży. Jednym z nich jest Unitech. Firma ta mieści się w Rzeszowie i posiada w swojej ofercie szereg klejów przemysłowych, a także uszczelniaczy i nie tylko.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post