Fotel z masażem: pozwól sobie na chwilę relaksu!

Wygodny fotel z masażem.
0
(0)

Na ból kręgosłupa, na długo wyczekiwany relaks po godzinach… Fotel z masażem to model dzięki któremu szybko zrelaksujesz się i zregenerujesz obolałe mięśnie. Oczywiście, jego nadrzędną rolą jest ukojenie bólu kręgosłupa. A ten…

Kiedy ból kręgosłupa narasta

… okazuje się być chorobą cywilizacyjną. Blisko dwie dekady temu, w przeprowadzonym przez firmę Pentor sondażu, prawie połowa respondentów w wieku powyżej 15 roku życia przyznało: borykam się z chronicznym bólem kręgosłupa. Kiedy popyt na wizyty u fizjoterapeutów i fotele z masażem rośnie, przybywa również zwolnień pracowników. ZUS alarmuje: znaczna część pracowników rezygnuje z pracy zawodowej przez wzgląd na nieustające bóle kręgosłupa.

Bezpieczny fotel z masażem.

Fotel z masażem – czy sprawdzi się w Twoim przypadku?

Oczywiście, że tak! Mebel można ustawić w domu i, po długim dniu pracy, nastawić odpowiedni program. Fotel z masażem, który posiada kilka dedykowanych programów, powoli i stopniowo rozluźnia napięte mięśnie. Jeśli doskwiera Ci nie tylko ból kręgosłupa, wybierz fotel z funkcją L-shape. Pobudzi również sztywne lędźwie, uda, pośladki i nogi. Takie rozwiązanie z pewnością doskonale sprawdzi się u osób, które pracują fizycznie, spędzają długie godziny przed biurkiem czy intensywnie trenują. Chwila relaksu w miękkim, masywnym siedzisku to moment dla ciała i umysłu.

Wystarczy kwadrans, by cieszyć się zasłużonym relaksem – po godzinach i w przerwie na kawę!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post