HomeKoncept 61 D – nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej

homekoncept 61 D
0
(0)

Planujesz budowę domu i nie wiesz na jaki projekt się zdecydować? Sprawdź dlaczego warto wybrać HomeKoncept 61 D, czyli dom w zabudowie bliźniaczej!

Dlaczego warto wybrać „bliźniaka”?

Budynek w zabudowie bliźniaczej, czyli tzw. „bliźniak”, to coraz popularniejsza obecnie opcja. Przylegające do siebie budynki tego typu, pozwalają bardzo efektywnie wykorzystać przestrzeń i sprawdzą się nawet na niewielkiej czy wąskiej działce. Ponadto, podobnie jak w przypadku mieszkań – zwiększają nasze poczucie bezpieczeństwa. Warto dodać, iż koszt takiego rodzaju budynków, jest zdecydowanie niższy, niż domów wolnostojących, o podobnej powierzchni użytkowej. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie koszta dzielona są na dwa: zarówno materiały budowlane, jak i koszty podłączenia instalacji, mediów czy sam zakup profesjonalnego projektu budowlanego.

homekoncept 61 D

Nowoczesny projekt HomeKoncept 61 D

Projekt HomeKoncept 61 D to elegancki i stylowy dom jednorodzinny. Łączy on w sobie nowoczesne, komfortowo zaprojektowane wnętrza, a także wyjątkową stylistykę bryły. Jest to dom z poddaszem użytkowym, który tworzą dwa, połączone ze sobą segmenty. Ich prosty kształt przełamują garaże, które zostały wysunięte nieco przed bryłę budynku. Od strony ogrodu, uwagę przykuwają sporych rozmiarów przeszklenia, które zapewniają optymalne doświetlenie wnętrza, a także nadają bryle nowoczesnego wyglądu i niesamowitej lekkości. Każdy z obu segmentów posiada jednakowy układ pomieszczeń, w którym główny punkt stanowi przestronna strefa dzienna. Poddasze, w projekcie HomeKoncept 61 D, to klasyczna strefa nocna. Znajdują się tu aż trzy praktyczne sypialnie, w tym jedna małżeńska, w której zaprojektowana została prywatna garderoba.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post