Czy wiesz jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym kupić?

czy wiesz Jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym kupić?
0
(0)

Nowoczesne łazienki wcale nie muszą być utrzymane w sterylnym i minimalistycznym stylu. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się produkty retro, dzięki którym przestrzeń łazienki prezentuje się oryginalnie. Jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym będą odpowiednie do takiego projektu?

Retro łazienki

czy wiesz jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym będą stylowe?

Drewniana szafa na ręczniki czy też na przybory do pielęgnacji i kosmetyki, połączona z kafelkami w odcieniach bieli czy też butelkowej zieleni lub w kolorze oliwkowym to doskonałe tło dla retro dodatków. Mogą nimi być fotografie zawieszone na ścianie, lustro w złotej czy też miedzianej oprawie, specjalne wyselekcjonowane oświetlenie czy baterie do kabiny prysznicowej lub wanny.

Jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym sprawdzą się najlepiej?

Jeśli decydujemy się na zastosowanie prysznica zamiast wanny, mamy do wyboru wiele rozwiązań. Na rynku dostępne są kabiny z brodzikiem czy też model walk – in, który obecnie zyskuje popularność ze względu na swój design oraz funkcjonalność. Jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym dobrać do prysznica? Wybierz miedziane baterie, które zastosujesz do montażu kabiny ale również jako element umywalki. Całość uzupełnij ciekawymi donicami czy pojemnikami na kosmetyki, nie zapomnij o dekoracji ścian łazienki. W tej roli sprawdzi się niezastąpione w łazience lustro ale również oprawione w drewniane czy metaliczne ramy retro plakaty.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post