Mała łazienka – inspiracje dla Ciebie

mała łazienka inspiracje
0
(0)

Mała łazienka o ile tylko jest dobrze zaprojektowana, potrafi być niesamowicie funkcjonalnym pomieszczeniem. Jeżeli planujesz budowę łazienki w swoim domu i zastanawiasz się jak ją rozplanować by najefektywniej wykorzystywała poświęconą powierzchnię to nasz artykuł mała łazienka – inspiracje został stworzony dla Ciebie!

mała łazienka inspiracje dla Ciebie

Mała łazienka – o czym należy pamiętać?

Jeżeli decydujemy się mały metraż, należy mieć na uwadze, że nawet najmniejsza część pomieszczenia powinna być dokładnie zaplanowana, gdyż wszelkie niedociągłości w projekcie, będą się później na nas mścić latami. Na start warto zastanowić się nad naszymi codziennymi potrzebami i jaką funkcję łazienka powinna przede wszystkim spełniać. Ważna jest również sama kolorystyka pomieszczenia, z reguły preferowane są jasne czy nawet białe kolory, dzięki czemu pomieszczenie powinno pozostać jasne, nawet przy niewielkiej ilości oświetlenia. Oczywiście można również rozważyć kolory ciemne, jednak wtedy należy pamiętać o zagospodarowaniu miejsca na oświetlenie. W przypadku projektowania łazienki w bloku warto pamiętać, o wydzieleniu następujących stref:

  • Stefa prysznicowa
  • strefa toaletowa
  • opcjonalna strefa z pralką

Mała łazienka inspiracje, które warto znaćmała łazienka inspiracje

W pomieszczeniu świetnie sprawdzi się duże lustro, które optycznie powiększy całe pomieszczenie, dodatkowo świetnym rozwiązaniem jest zamontowanie wanny z prysznicem, dzięki czemu osoby preferujące szybki prysznic, jak i osoby, które lubią poleżeć w wannie, pozostaną usatysfakcjonowane. Gdy naszym celem jest mała łazienka, inspiracje powinniśmy czerpać w zgodzie z naszymi potrzebami, i po pierwsze odpowiedzieć sobie pytanie, czy dane rozwiązanie jest mi rzeczywiście potrzebne, czy po prostu świetnie wygląda.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post