Jakie zmiany w mieszkaniu od dewelopera są możliwe?

Zmiany w mieszkaniu
0
(0)

Czy właśnie jesteś na etapie podjęcia ostatecznej decyzji o zakupie mieszkania od dewelopera? Zastanawiasz się, jakich przeróbek możesz dokonywać jeszcze na wczesnym etapie projektu? Nie wiesz, jakie zmiany nie wchodzą w grę? Zapoznaj się z całą gamą ważnych informacji! 

Zmiany w mieszkaniu od dewelopera – co warto wiedzieć? 

Czy przeróbki w mieszkaniu dewelopera są w ogóle możliwe? Odpowiedź brzmi twierdząco. Wszystko zależy od etapu prac i zapisów w umowie. Jeśli gotowy projekt nie do końca wpisuje się w nasze oczekiwania, to możemy zwrócić się z prośbą do zatrudnionego przez dewelopera architekta, czy istnieje możliwość ewentualnych zmian i modyfikacji. W umowie powinna znajdować się specjalna adnotacja na temat zakresu i terminu dokonywania ewentualnych poprawek. Zmiany w mieszkaniu od dewelopera są więc możliwe po uprzednim wysłaniu wniosku i zapoznaniu się z ewentualnymi kosztami na poczet architekta. Warto mieć również na uwadze, że istnieje możliwość wykupienia usługi jaką jest wykończenie mieszkania pod klucz, która obejmuje kompletną aranżację obiektu.

O czym warto jeszcze pamiętać? 

Stan deweloperski mieszkania obejmuje różnego typu prace wykończeniowe regulowane przez zapis umowy. Zmiany w mieszkaniu deweloperskim mogą więc tyczyć się więc czynności związanych ze zmianą lokalizacji lub wyodrębnienie dodatkowego pomieszczenia, przesunięcia gniazdek elektrycznych czy grzejników. Sprawdź, jakie zmiany w mieszkaniu od dewelopera są możliwe i co reguluje zapis Twojej umowy!  

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post