Biblioteczka w stylu…? Część 2: Jojo Moyes

jojo-moyes
0
(0)

Jeśli samo nazwisko Jojo Moyes niewiele Ci mówi, może przedstawimy ją tym pełnym: w końcu ta znakomita pisarka urodziła się jako Pauline Sara Jo Moyes w Londynie. Pisze jedne z najlepszych powieści obyczajowych i romantycznych, na jakie możesz się współcześnie napotkać na półkach księgarni. Znasz piękną historię z „Zanim się pojawiłeś”? Jest w niej coś uroczego, emocjonalnego i humorystycznego zarazem, prawda? Dlatego właśnie w tym tonie poprowadzimy naszą biblioteczkę. Zaczynajmy!

jojo moyes

Jojo Moyes w najpiękniejszych  kolorach

Kiedy myślę o tym, jak mogłaby wyglądać ta biblioteczka do Twojego salonu, widzę jasne kolory. Przede wszystkim naturalne drewno utrzymane w łagodnej, przyjaznej kolorystyce, która sprawia, że nie czujesz się przytłoczony, wręcz przeciwnie: rozjaśnia całe wnętrze. Sugerujemy zatem biblioteczkę nie za wysoką,  wielkości optymalnej na liczbę książek, którą masz w posiadaniu. Do tego przydatne będą delikatne szklane szybki, które zapobiegną kurzeniu się półek i stojących na nich powieści. Chyba nie chciałbyś, by tak się stało z najcenniejszymi tytułami! Swoją drogą – przepięknym uzupełnieniem całokształtu byłoby zainspirowanie się Jojo Moyes i ułożenie wszystkich tytułów według kolorów. Mało praktyczne, ale za to jak efektowne!

jojo moyes inspiracje

Wpuść do wnętrza trochę światła

Masz mały dostęp do naturalnego światła w domu? Spokojnie, nawet jeśli prosto z okien nie wpadają kolorowe promienie słońca, jesteśmy pewni, że zaczytywanie się w romantycznych powieściach Jojo Moyes ułatwią chociażby zawieszone na biblioteczce światełka, diody LED czy świeczki. Nie bój się podkreślać swojej osobowości i inspirować tym, co Ci się podoba!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post