Biblioteczka w stylu…? Część 3: książki w formacie MP3

książki w formacie mp3
0
(0)

Dziś przed nami wyzwanie. Co zrobić, kiedy jesteś miłośnikiem książek, ale wszystkie są zapisane w formacie cyfrowym i nijak nie można ich wyeksponować? Jak rozplanować w salonie wymarzone miejsce do czytania czy słuchania, gdy audiobooki stanowią lwią część Twojej kolekcji i ukrywają się nieustannie w telefonie? Elektronika potrafi być niemiłosierna jeżeli chodzi o klimat i emocje. Nie daj się temu! Urządź swoją biblioteczkę – albo miejsce do spędzania czasu z książkami na dowolnym nośniku – w stylu, który odda tę nowoczesność i klimat czytelnictwa jednocześnie. Niech książki w formacie MP3 również znajdą swoją odsłonę wizualną! Zapraszamy.

Nowoczesność czy klasyka?

W przypadku audiobooków można by zadać sobie pytanie, czy posiadanie książek w formacie MP3 równa się tym papierowym, drukowanym, w kolorowych oprawach…? Oczywiście że to nie to samo. Niemniej warto zwrócić uwagę na to, że audiobooki niekoniecznie muszą być supernowoczesne! To po prostu książka do słuchania – w stylu taka sama jak każda inna.

książki w formacie mp3

Książki w formacie MP3 w biblioteczce

Czym różni się klasyk Dostojewskiego wydrukowany na papierze (często dość tanim, nie ukrywajmy) od nagranego z ciekawym lektorem audiobooka? Nie widzimy za wielu różnic! I bardzo dobrze: w końcu nie ma co się rozdrabniać nad tym, jaki nośnik kryje fantastyczną lekturę. Dlatego nasz kącik nie musi być nowoczesny ani hiperminimalistyczny. Umieść w nim kilka czasopism, dodaj obrazy, a jeśli masz wolny regał – zastąp książki rzeźbami czy kwiatami.

 

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post