Dlaczego Loctite 3450 to odpowiedni wybór przy klejeniu powierzchni metalowych?

0
(0)

Metal to jeden z popularniejszych materiałów używany do produkcji różnego rodzaju produktów, nawet tych codziennego użytku. Niestety z racji swoich właściwości, nie jest on łatwy do sklejenia, przez co wiele klejów nie radzi sobie z tym procesem. Jeśli planujemy taką czynność wykonać, warto wyposażyć się w klej, który zagwarantuje nam wysoką wytrzymałość i pewność, iż po sklejeniu nie stanie się nic złego. Do takiego rodzaju produktu należy Loctite 3450.

Loctite 3450 – specyfikacja

Loctite 3450 to klej, który stworzony jest dwuskładnikowy, przez co wymaga uprzedniego mieszania. Jego głównym składnikiem jest żywica epoksydowa. Samo jego utwardzanie przebiega w temperaturze pokojowej, a jego wysoka wytrzymałość sprawia, iż idealnie sprawdzi się on podczas klejenia metali. W przypadku nakładania produktu na powierzchnię powinna być ona uprzednio właściwie oczyszczona oraz odtłuszczona. Po wymieszaniu kleju z utwardzaczem czas przydatności mieszanki wynosi około 5 minut. Najlepiej go stosować do wypełniania szczelin, gdyż spisuje się on znakomicie podczas klejenia chropowatych i źle przylegających powierzchni.

Loctite 3450

Gdzie kupić dobrej jakości klej?

Jeśli planujesz w najbliższym czasie kleić powierzchnie metalowe, warto rozejrzeć się za sklepem, który oferuje wysokiej jakości produkty, które spełnią nasze oczekiwania i nas nie zawiodą. Unitech to sklep specjalizujący się w branży przemysłowej posiadający różnego rodzaju kleje w tym m.in. Loctite 3450.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post