Świece sojowe: wegański zamiennik

Wegańskie świece sojowe.
0
(0)

Naturalne, klimatyczne światło świec. Opasła książka. Kieliszek wina. Te drobne sposoby na relaks doskonale działają po długim dniu pracy. W szczególności te najbardziej aromatyczne, zachwycające najpiękniejszą mieszanką kojących nut.

Dla tych, którzy lubią światło świec

Jeśli kochasz blask świec, warto zastanowić się nad zakupem zamienników tych które są w powszechnym użyciu a więc – produktów wykonanych z wosku pszczelego. Świece sojowe to ekologiczny, wegański produkt który zachwyca swoją specyfikacją. Na szczególne wyróżnienie zasługuje bezpieczeństwo soi. Ma właściwości hipoalergiczne, chroni przed uczuleniami; może być stosowany przez astmatyków i osoby, dla których zbyt ciężki i intensywny zapach, w połączeniu z olejami odzwierzęcymi, powoduje reakcję alergiczną.

Eko świece sojowe.

Świeca sojowa: ekologiczny, wegański zamiennik

Taki, twardy, zawiesisty płyn powstaje poprzez stopniowe przetwarzanie ziaren tej rośliny. Świece sojowe to utwardzony olej pochodzenia roślinnego który można przetwarzać poprzez uzupełnienie o dodatki zapachowe. Pierwotnym, tłustym produktem jest wosk sojowy który, w zależności od stężenia cząsteczek, może być miękki bądź twardy. Każdy z nich należy odpowiednio przetworzyć, a więc przefiltrować, oczyścić, dodać substancji aromatyzującej. Świece sojowe tworzy się więc poprzez przelanie tłustej zawiesiny do pojemnika (najlepiej – szklanego słoja). Ze względu na małą reakcyjność produktu, nie transferuje tak dużej ilości CO2 do atmosfery (co, chociażby, popularna parafina) i  wystarcza na znacznie dłuższe użytkowanie.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post