Jak wybrać odpowiednie listwy przyokienne?

listwy przyokienne
5
(1)

Wstawiając okna, należy pamiętać o odpowiednim wykończeniu. Bez prawidłowego montażu bardzo szybko pojawią się pęknięcia tynku, a także nieszczelności. Listwy przyokienne są gwarancją zabezpieczenia przed podmakaniem, zabrudzeniami tynku oraz estetyki wykonania.

Listwy przyokienne – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Jednym z najważniejszych elementów na jakie musimy zwrócić uwagę podczas wyboru listew przyokiennych jest ich szerokość. Powinny zostać dopasowane tak, by wypełniały całą powstałą przestrzeń przy ścianie. Do tej pory najczęściej wybierano listwy w tym samym kolorze co okna, jednak obecnie modna staje się coraz większa ekstrawagancja w tej kwestii. To właśnie dlatego w sklepach pojawia się coraz większy wybór kolorów listew przyokiennych. Dzięki temu dopasujesz je zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dostępne są w odcieniach drewna jak i wielu innych.

listwy przyokienne

Trwałe listwy PVC

Co sprawia, że listwy tak dobrze się sprzedają i w sklepach pojawia się ich coraz większy wybór? Odpowiedź jest prosta! Ich montaż jest bardzo łatwy. Przy minimalnym użyciu narzędzi przymocujesz je do ściany. Efekt końcowy zaskoczy Cię estetyką. Są one również trwałe, dlatego to rozwiązanie na lata.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 5 / 5. 1

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post