Mogilany mieszkania z ogródkiem

Mieszkania Mogilany
0
(0)

Posiadanie domu otoczonego zielenią to bez wątpienia jedno z największych marzeń wielu rodzin. Mimo, iż niektórzy z nas w pełni świadomie wybierają życie w centrum miast, to zdecydowana większość stawia za życiowy cel sobie kupno domu. Największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim nieruchomości zlokalizowane na obrzeżach dużych miast. Jedna z takich inwestycji znajduje się w Mogilanach. Mieszkania z ogródkiem oferowane przez Wawel Service to świetna alternatywna dla osób chcących zamieszkać nieopodal Krakowa. 

Zielone Mogilany – mieszkania z ogródkiem i miejscem postojowym 

Mieszkania z ogródkiem w MogilanachMieszkania z ogródkiem w Mogilanach to propozycja dla tych, którzy szukają spokoju i liczą na relaks wśród zieleni. To kompleks budynków, na który składają się dwupoziomowe mieszkania. Każdy z lokali posiadać będzie osobno wydzielony ogródek i miejsce postojowe. Przyszli właściciele będą mieć możliwość dowolnej aranżacji wnętrz, każde z mieszkań posiadać będzie także balkon. Osiedle Zielone Osiedle Zielone Mogilany znajduje się przy ul. Świątnickiej, w odległości 15 km od centrum Krakowa. W bliskiej odległości znajduje się sklep spożywczy oraz przystanek autobusowy. Teren zostanie ogrodzony oraz wydzielona zostanie specjalna strefa rekreacyjna. 

Dlaczego warto zamieszkać pod miastem?

Mogilany mieszkania z ogrodemPrywatność, cisza, spokój i mnóstwo zielonych terenów to jedne z największych zalet, jakie oferują Mogilany. Mieszkania z ogródkiem to gwarantowana swoboda i możliwość przyjemnych spotkań na świeżym powietrzu z rodziną, czy przyjaciółmi. Okolica zachęca do rowerowych i pieszych wycieczek, zaś samo osiedle zapewni mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. Planowany termin realizacji inwestycji to I kwartał 2022 roku. Szczegóły oferty oraz dziennik budowy znajdują się na stronie internetowej dewelopera. https://wawel-service.pl/mieszkania-mogilany.html

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post