Głośni sąsiedzi, czyli jedna z możliwych niedogodności mieszkania w bloku

0
(0)

Mieszkanie w bloku może wiązać się z wieloma plusami, których nie doświadczymy w przypadku posiadania własnego domu. Wśród sporej ilości zalet zdarzają się również i wady, jak chociażby społeczność sąsiedzka, która mieszka w naszym pobliżu. Prawdziwą zmorą wielu posiadaczy mieszkania są głośni sąsiedzi. Co w takich przypadkach robić, gdy staje się to uciążliwe?

Co robić, gdy za naszą ścianą są głośni sąsiedzi?

Mając na uwadze, że na terenie blokowisk obowiązuje w godzinach 22-6 cisza nocna należy jej bezwzględnie przestrzegać dla dobra innych. W przypadku, gdy nasi sąsiedzi mają sobie za nic odgórne ustalenia, warto zaznajomić się również z regulaminem porządkowym wspólnoty mieszkaniowej. Tam zawarte przepisy regulują co należy robić w przypadku, gdy nasi głośni sąsiedzi przekraczają granice tolerancji. Zanim jednak podejmiemy jakiekolwiek kroki warto spróbować zwyczajnie porozmawiać z sąsiadami. Być może nie zdają sobie sprawy ze swojego zachowania i zastosują się do naszej sugestii.

Pomoc policji i straży miejskiej to ostatni krok

Jeśli problem staje się trudny do rozwiązania, to w takich wypadkach można zwrócić się o pomoc na policję lub do straży miejskiej. Interwencja służb mundurowych może przyczynić się do tego, że nasi głośni sąsiedzi postanowią się uspokoić. Biorąc pod uwagę skalę tego problemu w całym kraju, jest to bardzo istotna kwestia dla każdego mieszkańca bloku.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post