Mop parowy Vileda – specyfikacja, właściwości

Wysokiej jakości mop parowy vileda.
0
(0)

Higiena w domu, w szczególności w czasach pandemii, wymaga odpowiedniego sprzętu! Jeśli szukasz urządzenia, który zapewni ci najwyższy poziom czystości, koniecznie sprawdź, co przygotowała dla Ciebie marka Vileda! Dzięki niemu szybko uporasz się z plamami, których nie da się usunąć przy pomocy mopa.

Jak działa mop parowy?

Jeśli nosisz się z zamiarem zakupu urządzenia myjącego, z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób ono funkcjonuje.  Mop parowy Vileda jest niezwykle prosty w obsłudze: wymaga jedynie niewielkiej ilości wody (koniecznie, destylowanej, aby kamień nie osadzał się na grzałce). Na głowicę urządzenia nakładamy specjalną końcówkę z mikrofibry która będzie zbierała brud i nadmiar pary. Całość umieszczona na wytrzymałym drążku; bardzo łatwe w konserwacji. W zależności od poziomu zabrudzenia powierzchni, możesz regulować dyfuzję pary. Końcówki wymienne pozwalają na dokładne i precyzyjne oczyszczenie szczelin, fugi i luki w których zbiera się brud.

Najlepszy mop parowy vileda.

Mop parowy Vileda: właściwości

Wszyscy, którzy poszukują trwałego i bezpiecznego urządzenia, powinni zapoznać się z możliwościami, które daje nam sprzęt. Urządzenie posiada zbiornik o pojemności 400ml. Długi na 6m, gruby przewód gwarantuje długą i wydajną pracę. Mop parowy Vileda to lekkie urządzenie o wadze lekko przekraczającej 2 kilogramy. Silnik o mocy 1550 W gwarantuje wysokie sprężenie pary. Lekki i zwrotny korpus nie sprawia kłopotów z przechowywaniem.

 

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post