Napis Wesołych Świąt wielorazowego użytku

Poszukujesz najlepszych dodatków świątecznych w niższych niż w sezonie cenach? Właśnie teraz, tuż po świętach, jest to najbardziej opłacalne. W końcu producenci pragną pozbyć się zbędnych produktów i oferują je w znacznie niższych cenach. Nie inaczej jest w przypadku napisu Wesołych Świąt.

Napis transferowy w świątecznym stylu

Ciekawe świąteczne rozwiązanie, elastyczne szablony Stamperia to produkt wielorazowego użytku. Wykonane z lekkiego, przezroczystego poliamidu, warto wykorzystać na wielu domowych przestrzeniach. Napis Wesołych Świąt można przyłożyć do dowolnej powierzchni – ściany, mebli, lub szyby. Miękki, lekki, odporny na wilgoć i niesprzyjającą temperaturę, zagwarantuje Ci najpiękniejsze, interesujące rozwiązania dla domu na wyjątkowy, grudniowy czas. Sprawdzi się na powierzchniach chropowatych, trudnych do pokrycia farbą i wymagających odpowiedniej pielęgnacji.

Wyjątkowy napis wesołych świąt.

Napis Wesołych Świąt – dodatek do trudno dostępnych przestrzeni

Wystarczy, że przyłożysz szablon napis Wesołych Świąt do wybranej powierzchni i rozpoczniesz zdobienie napisu, który chcesz zaznaczyć. Dla podkreślenia efektu, warto skorzystać z błyszczących, odznaczających się farb lub specjalnych, syntetycznych wypełniaczy, które zbudują nie tylko doskonałe krycie, ale również – świetną, trójwymiarową konstrukcję. Model można wykorzystywać ponownie – do woli. Wystarczy opłukać je lekko ze świeżej farby i cieszyć się z ponownego używania akcesorium w innym pokoju lub kolejnym roku. Piękny dodatek znajdziesz w sklepie internetowym Old New Style. Sprawdź już dziś!

You may also like...