Chicago Grey: wspaniały odcień szarości!

Idealna do przeróbek farba Chicago Grey/
0
(0)

Chłodne szarości wracają do łask. Klasyczne i eleganckie odcienie w domowej i biznesowej przestrzeni gwarantują doskonałą jakość i tworzą przyjemną, uspokajającą aurę. Wyglądają wspaniale solo, choć w duecie ze znacznie bardziej stonowanymi odcieniami. Chicago Grey, kolor który znajdziesz w ofercie marki Annie Sloan.

Czym charakteryzuje się farba?

Odcień posiada intensywny, głęboki, chłodny odcień z dodatkowym, niebieskim blaskiem. Kompozycja wprowadza niezwykle interesujący, industrialny klimat w domowym wnętrzu. Chicago Grey to innowacyjny odcień nawiązujący do budowli jednej z najważniejszych metropolii Stanów Zjednoczonych – surowych, wysokich industrialnych kolosów takich jak:

  • Willis Tower;
  • Trump International Hotel and Tower;
  • Aon Center;
  • John Hancock Center;
  • Two Prudential Plaza.

Wysokiej jakości Chicago Grey.

Chicago Grey: postaw na szarość

Jak nietrudno zauważyć, każdy z nich odznacza się srebrzystym poblaskiem, który, przez tworzącą się taflę, budują delikatny poblask, łącząc się z odbijającymi promieniami słonecznymi i błękitem nieba. Właśnie taki, popołudniowy pejzaż, zamknięto w niewielkiej puszeczce, sygnowanej znakiem jakości Annie Sloan. Farba kredowa jest rzadka; wodna przez co – łatwa w aplikacji przy pomocy miękkiego pędzelka lub wałka. Odcień Grey to doskonały wybór do domowych przeróbek w duchu DIY. Wybierz już dziś swój niezwykły kolor i ciesz się z wykonywanych na własną rękę innowacji. W końcu to właśnie dzięki nim zbudujesz klimatyczną, domową atmosferę i będziesz mógł poszczycić się mianem domowego majsterkowicza!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post