Oprawa punktowa łazienkowa IP44 Aquarius okrągła GU10 srebrna

Oprawa GU10 IP44 Aquarius okrągła srebrna Kparch
0
(0)

Oprawa punktowa łazienkowa IP44 Aquarius okrągła GU10 srebrna to rodzaj oświetlenia, które idealnie sprawdzi się każdej łazience, niezależnie od jej stylu, mebli, czy kolorów. Prosta forma doskonale prezentuje się na suficie, zaś sama lampa jest odporna na parę, wilgoć i dostarcza odpowiednią ilość światła.

Oprawa natynkowa Aquarius Kparch

Oprawa GU10 IP44 Aquarius okrągła srebrna KparchPodwyższona klasa szczelności to jeden z głównych atutów produktu. Oprawa punktowa łazienkowa IP44 Aquarius okrągła GU10 srebrna wykorzystuje technologię LED, zatem jest to również rozwiązanie energooszczędne. Może stanowić pojedynczy punkt świetlny lub jeden z elementów instalacji. Bez problemu można dopasować ją do innych lamp, lister, kinkietów, czy taśm LED. Jest to produkt idealnie przystosowany do warunków, jakie panują w łazience. Ani wilgoć, ani unosząca się para wodna nie mają wpływu na działanie lampy.

Oprawa GU10 IP44 Aquarius okrągła srebrna Kparch

Oprawa natynkowa Aquarius KparchOprawa punktowa łazienkowa IP44 Aquarius okrągła GU10 srebrna wyróżnia się ponadczasowym designem. Prosta forma i stonowany kolor atrakcyjnie prezentują się niezależnie od pozostałych elementów w pomieszczeniu. Oprawa nadaje się do wnętrz futurystycznych, nowoczesnych, klasycznych, czy w stylu loft. Może być montowana zarówno w domach, jak i miejscach publicznych, biurach, lokalach handlowych.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post