Wytrzymałość folii ploterowych – co warto wiedzieć?

wytrzymałość folii ploterowych

Farbfächer für Klebefolien in der Werbetechnik

0
(0)

Nie ma wątpliwości co do tego, że folia folii nierówna. Właśnie dlatego ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie jaka jest wytrzymałość folii ploterowych. Zależy to od jej rodzaju, czyli w głównej mierze od materiału z którego została wyprodukowana. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić garść informacji na temat trwałości folii ploterowych.

Jak trwałe są folie ploterowe?

Folie ploterowe takie jak np. MACal 8000 Pro są przeznaczone do tworzenia reklamy krótkookresowej. Jej trwałość jest opisywana jako trzy do sześciu miesięcy. Jest to stosunkowo krótka żywotność, lecz doskonale sprawdza się podczas reklamowania okazji specjalnych czy promocji. Większą trwałością wyróżnia się folia monomeryczna, którą stosować można zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Szacowana trwałość takiego materiału to około trzy lata. Jeśli chcesz stworzyć długotrwałą reklamę to sprawdź koniecznie polimeryczną folie ploterową. Powinna bez problemu przetrwać aż 7 lat. Wytrzymałość folii ploterowych jest zależna od składników, z których się ją produkuje.

Jaką folię wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj folii wybrać to pamiętaj o tym, żeby dobierać ją ze względu na przeznaczenie. Wytrzymałość folii ploterowych różnego rodzaju sprawia, że nie wszystkie nadają się do tych samych zastosowań. Przemyśl, gdzie chcesz zastosować reklamę i zapoznaj się z informacjami załączanymi przez producentów.

wytrzymałość folii ploterowych

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post