Akcesoria ratunkowe do zadań specjalnych!

akcesoria ratunkowe cena
0
(0)

Jakość sprzętu posiadanego przez służby ratownicze jest jednym z głównych czynników, który świadczy o tym jak sprawnie będzie przebiegać akcja, oraz jak zabezpieczeni będą ratownicy. Dlatego w przypadku gdy pracujesz w branży niebezpiecznej, warto się zatroszczyć o odpowiednie akcesoria ratunkowe, które mogą stanowić różnicę między tym czy akcja się uda, czy nie.

akcesoria ratunkowe

Do czego wykorzystuje się akcesoria ratunkowe?

Przykładowo w trakcie akcji ratowniczej, w które zaangażowana jest straż pożarna i koniecznym jest szybkie użycie sprzętu rozpierającego, by uwolnić zakleszczone osoby. W takim wypadku warto wykorzystać akcesoria ratunkowe, które można zastosować w celu ułatwienia użycia rozpieraczy kolumnowych. W tym wypadku szczególnie dobrze sprawdzą się wsporniki progowe, które zapewniają zmniejszenie dystansu, który musi pokonać rozpieracz w trakcie wsuwu. Odpowiednie akcesoria mogą mieć kluczowy wpływ na to ile czasu zajmie akcja, oraz w jak bezpiecznych warunkach się będzie odbywać.

akcesoria ratunkowe cena

Wysoka jakość wykonania od PROTEKT

Kształt oferowanych przez sklep PROTEKT wsporników został zaprojektowany tak, by zapewnić jak najlepsze dopasowanie do rozpieraczy kolumnowych dostępnych na rynku. Sklep w swojej ofercie na akcesoria ratunkowe posiada produkty takie jak między innymi:
– Wspornik progowy typu Lukas,
– Wspornik progowy HM 070 typu Holmatro
– Wspornik progowy HM 072 typu Holmatro
Jeżeli szukasz akcesoriów ratunkowych najwyższej jakości, to koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post