Zamek ABLOY EL560 – kiedy potrzebujesz bezpieczeństwa

abloy el560
0
(0)

Każdy pragnie w swoim domu czuć się bezpiecznie! Jest to jedna z kluczowych potrzeb każdego człowieka. W domu jednym z czynników które ma zapewnić Ci to bezpieczeństwo są drzwi, oraz zamek który jest w nich zamontowany. Jeżeli chcecie czuć się naprawdę bezpiecznie to sprawdźcie zamek elektroniczny ABLOY EL560!

Czym wyróżnia się zamek ABLOY EL560?

Zamek ABLOY EL560 jest klamkowym zamkiem elektrycznym, stworzonym do drzwi pełnych i powszechnego stosowania. Ten zamek oferuje propagację sygnałów monitoringu, oraz zasilanie za pośrednictwem przewodu. EL560 posiada dzielony trzpień klamki, który jest używany do jednostronnej kontroli dostępu, aa pomocą klamki ewakuacyjnej jesteś w stanie cofnąć zasuwę zamka. EL561 z trzpieniem pełnym może być używany do dwustronnej kontroli posiadanego przez nas dostępu. Cała konstrukcja zamka, oraz jego funkcjonalność jest zgodna ze wszystkimi obowiązującymi przepisami!

abloy el560
Gdzie możesz używać tego zamka?

Zamek ten możesz używać w naprawdę wielu rodzai drzwi, co mamy zamiar właśnie wam udowodnić! Chcesz się dowiedzieć do jakich drzwi ten zamek się nadaje? Mianowicie do drzwi pełnych, przeciwpożarowych, antywłamaniowych, czy też ewakuacyjnych! Posiadają liczne zalety, są uniwersalne, posiadają automatyczne ryglowanie, czy też funkcję antypaniczną. Jesteś zainteresowany zakupem, albo chcesz dowiedzieć się więcej o tym zamku? W takim wypadku sklep okucia-sklep jest właśnie dla was! Przekonasz się, że zamek ABLOY EL560 to nie jest jedyne, co mają Ci do zaoferowania!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post