Aranżacja salonu. Jak go urządzić z jadalnią?

Aranżacja salonu z jadalnią
0
(0)

Chcesz zmienić swoją przestrzeń? Właśnie budujesz dom i pozostał ostatni krok wykończenia wnętrz? Przychodzimy z pomocą! Aranżacja salonu wraz z jadalnią to Twoje marzenie, jednak nie wiesz jakie meble dobrać? Mamy dla Ciebie kilka porad i inspiracji oraz zalet i wad takiego rozwiązania.

Zalety i wady aranżacji salonu z jadalnią

Aranżacja salonu pomysłyAranżacja salonu z miejscem na posiłki to praktyczne rozwiązanie. Duża przestrzeń salonu pozwoli na swobodę jedzenia posiłków. Dodatkowo dzięki temu, że pomieszczenie będzie jasne, będzie tam dużo światła. Także szybko będzie można przeskoczyć w strefę relaksu. Główną wadą aranżacji salonu wraz z częścią jadalnianą jest to, że zapachy jedzenia będą się przenosić po całym pomieszczeniu, a także mogą przenikać w tekstylia. Jeśli mamy w salonie telewizor może być on głównym powodem zakłócania spokojnego posiłku i rodzinnych rozmów.

Nowoczesne aranżacje salonu z jadalnią

Jeśli zdecydowałeś się na aranżację salonu w tym stylu, warto rozpocząć planowanie wystrój wnętrza od kolorów. Jasne i spokojne kolory w pastelowych odcieniach sprzyjają wyciszeniu organizmu i relaksu. Warto skupić się na dwóch, maksymalnie trzech kolorach i dobierać meble oraz dodatki w tych odcieniach. Jeśli chodzi o sofę i stół – postaw na jeden styl, aby razem się komponowały. Nie masz kompletnie pomysłu lub czasu, aby znaleźć idealne połączenie? Skorzystaj z usług projektanta wnętrz. Zakup mebli do salonu to ogromny wydatek, raczej na dłuższy czas. Warto podjąć decyzję, której nie będziesz żałował!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post