Beam Alliance 700tce, czyli nowoczesny odkurzacz centralny

Beam Alliance 700tce
0
(0)

Planujesz budowę domu i już teraz szukasz innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne życie? Jednym z nich są zdecydowanie odkurzacze centralne. Sprawdź czym są te urządzenia i dlaczego warto wybrać model Beam Alliance 700tce.

Czym jest i jak działa odkurzacz centralny?

Chcesz wiedzieć czym jest odkurzacz centralny i co odróżnia go od klasycznego odkurzacza, który znasz? Popularnie zwany odkurzacz centralny to tak naprawdę cały system centralnego odkurzacania. Składa się z jednostki centralnej, sieci przewodów i gniazd ssących, a także licznych akcesoriów typu węże i profesjonalne końcówki. Jednostka montowana jest zazwyczaj w garażu bądź pomieszczeniu gospodarczym, natomiast przewody w formie rurek znajdują się w ścianach. Prowadzą od gniazdek ssących w ścianach aż do jednostki centralnej. To gniazd tych podpinamy giętkiego węża i wybraną końcówkę w momencie kiedy chcemy poodkurzać. Główną zaletą tego typu odkurzaczy, jest fakt, że zasysa poprzez węża powietrze i rurkami w ścianach wydmuchuje je poza budynek. W przypadku klasycznych odkurzaczy zanieczyszczone powietrze zostaje wypuszczone z powrotem do pomieszczenia. Odkurzacze centralne działają praktycznie bezgłośnie, nie powodując przy tym nieprzyjemnego szumu.

Beam Alliance 700tce

Nowoczesny odkurzacz Beam Alliance 700tce

Jeśli zdecydujesz się na zamontowanie systemu odkurzania centralnego, koniecznie weź pod uwagę model Beam Alliance 700tce. Jest to nowoczesny zestaw, w skład którego wchodzi odkurzacz centralny Beam Alliance 700tce oraz akcesoria All in One, czyli wąż ssący, wieszak na wspomnianego węża, rurka teleskopowa, a także szczotka uniwersalna, szczotka 3w1 i przejściówka do szczotek. Zestaw ten w zupełności wystarczy do codziennego sprzątania, jednak w razie potrzeby możemy zamówić interesujące nas, dodatkowe akcesoria.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post