Bombki w kształcie szyszek na świąteczne drzewko

Idealne na święta bombki w kształcie szyszek.
0
(0)

Mimo, że święta przeminęły już bezpowrotnie, podniosły czas rodzinnych, pachnących igliwiem dni nie ustępuje. Z pewnością choinka wciąż zajmuje ważne miejsce w Twoim lokum, a w sypialni znajdują się przypominające o minionych świętach figurki i bibeloty.

Naturalne dodatki na choinkę

Tuż po świętach warto zaopatrzyć się w mnóstwo wielobarwnych dodatków dzięki którym, nie tylko oszczędzisz sobie zakupów w przyszłym roku, ale również – nieco zaoszczędzisz.  Bombki w kształcie szyszek, elegancki komplet świąteczny, to również pomysł na dobry i praktyczny prezent. W końcu – kto nie ucieszyłby się z paczki pięknie wykonanych, połyskujących w blasku świec ozdób?

Kunsztownie wykonane bombki w kształcie szyszek.

Bombki w kształcie…

Zapakowane w ozdobne, kartonowe pudło, z haczykami do zawieszania, stanowią gwarancję pięknego drzewka świątecznego. Bombki w kształcie szyszek utrzymano w wyjątkowej, klasycznej kolorystyce. Szarości i srebrzysty blask łączą się z głębokim brązem i granatem. Wszystko osypane jakby śnieżnym pyłem – w postaci lekkiego brokatu. Jeśli szukasz pięknego podarku dla bliskiej Ci osoby, koniecznie wybierz dla obdarowywanego piękny zestaw zapakowany w ozdobny kartonik. Warto wspomnieć, że taki kształt bombek to ukłon w stronę zdobnictwa sprzed lat. Kiedy użytkownicy nie mogli pozwolić na zakup pięknych, szklanych ozdób, wieszali m.in. leśne szyszki, czerwone jabłka i kładli na choince świeczki. Postaw więc na taki klimat retro w kolejnym roku!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post