Czy warto zainwestować w router Aironet 1600 do domu?

Aironet 1600
0
(0)

Zależy ci na szybkiej sieci wi-fi, która będzie odpowiadać twoim potrzebom? Chcesz aby twój router był funkcjonalny i niezawodny? Odpowiedzią na twoje wymagania może być sprzęt Aironet 1600 od Cisco. Dlaczego jednak ten produkt będzie najlepszy? Co czyni go takim wyjątkowym? Z jakiego powodu warto w niego zainwestować? I przede wszystkim – gdzie można go zakupić? Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz w tym artykule.

Kilka słów o Aironet 1600

Sprzęt ten jest produkowany przez markę Cisco, która funkcjonuje na rynku już od wielu lat i słynie z porządnych produktów o wysokiej jakości wykonania. Jej doświadczenie świadczy o wiarygodności oferowanego przez niąsprzetu. Aironet 1600 charakteryzuje się mocą o wysokości 30 W oraz przepustowością 300 Mbps. Posiada on zewnętrzną antenę oraz wewnętrzne AP, a także jeden port RJ45. Jest to wysokiej jakości sprzęt, który z pewnością umożliwi ci utworzenie szybkiej sieci wi-fi w twoim domu.

Aironet 1600

Gdzie zakupić ten produkt?

Sklepem, który współpracuje już od wielu lat z firmą Cisco jest Comel. W jego ofercie znaleźć można więc wiele produktów tej marki, w tym także Aironet 1600 oraz kompatybilne z nim części. Wszystkie one są dostępne w przystępnych cenach, co stanowi dużą zaletę tego sprzętu. Sprawdź sam i przekonaj się, czy jest to router dla ciebie.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post