Doniczki – stylowy dodatek do domu i ogrodu

Doniczki kolorowe
0
(0)

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia i zaczynamy pielęgnować przydomowe ogrody. Sadzimy nowe kwiaty i krzewy, by móc cieszyć się zadbaną przestrzenią w czasie ciepłych dni. Szukamy nowych inspiracji, pomysłów i produktów. Jednymi z najczęściej kupowanych dodatków w tym okresie są oczywiście doniczki

Jakie doniczki warto wybierać?

Doniczki szklaneZakup dodatków do ogrodu, czy domu nie jest prostą sprawą. W sklepach znajdziemy ogrom produktów o różnych rozmiarach, kolorach, kształtach. Jak zatem mądrze podejmować decyzje, by nie żałować zakupu? Otóż wszystko zależy od naszych potrzeb i preferencji. Jeśli doniczki jakich szukamy planujemy umieścić na zewnątrz, warto zwrócić uwagę na jakość i materiał z jakiego zostały wykonane. Powinny to być produkty odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Słabej jakości doniczki szybko zaczną się deformować i zmieniać kolor pod wpływem promieniowania słonecznego. Doniczki powinny być także dobrze dopasowane do typu roślinności. Zbyt małe albo zbyt duże modele źle wpłyną na rozwój i wzrost roślin. 

Modne doniczki 2020

Doniczki cena, gdzie kupićWybierając doniczki do wnętrz warto kierować się stylem całego pomieszczenia. Odpowiednio dobrane modele staną się stylową dekoracją, które z pewnością zwrócą uwagę wszystkich gości. Do wyboru mamy produkty szklane, drewniane, plastikowe, a nawet wykonane z kamienia, czy metalu. Inwestując w doniczki warto także pomyśleć, jaki typ roślinności planujemy w nich posadzić. Ciężkie, ordynarne donice nie będą dobrze łączyć się z delikatną roślinnością. Z kolei kruche i minimalistyczne elementy mogą szybko okazać się niepraktyczne, jeśli umieścimy w nich rośliny o dużych korzeniach. 

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post