HomeKONCEPT 61 B wariant 1, czyli nowoczesny bliźniak

HomeKONCEPT 61 B wariant 1
0
(0)

Planujesz budowę i poszukujesz projektu nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź projekt HomeKONCEPT 61 B wariant 1. Dlaczego warto postawić na stylowego i funkcjonalnego bliźniaka? Odpowiadamy!

Czym charakteryzuje się projekt HomeKONCEPT 61 B?

Projekt HomeKONCEPT 61 B wariant 1 to nowoczesna i interesująca propozycja domu w zabudowie bliźniaczej. Projekt ten jest elegancki i komfortowy, a także cechuje się niezwykle funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz niebanalną stylistyką bryły. Wariant ten, składa się z dwóch połączonych segmentów, z których każdy posiada powierzchnię użytkową stanowiącą ok. 120 m kwadratowych. Prostokątne lukarny na poddaszu, a także liczne, sporych rozmiarów przeszklenia w części dziennej, gwarantują mieszkańcom idealnie doświetlone i przejrzyste wnętrza. Każdy z obu segmentów z powodzeniem sprawdzi się nawet dla pięcioosobowej rodziny. Cały bliźniak, może być doskonałym wyborem dla rodzin wielopokoleniowych czy rodzeństwa z własnymi rodzinami.

HomeKONCEPT 61 B wariant 1

Dlaczego warto mieszkać w bliżniaku?

Domy w zabudowie bliźniaczej, czyli popularne „bliźniaki” stają się coraz częściej wybieraną opcją. Są to przylegające do siebie budynki, które tworzą spójną całość. Co ważne, pozwalają na bardzo efektywne wykorzystanie nawet niewielkiej przestrzeni. Do wybudowania bliźniaka potrzebna jest bowiem o wiele mniejsza działka, niż w przypadku budowy dwóch odrębnych domów jednorodzinnych. Ponadto, stanowi on kompromis pomiędzy mieszkaniem w bloku, a domu jednorodzinnym. Podobnie jak w przypadku mieszkań – zwiększa się nasze poczucie bezpieczeństwa, natomiast w dalszym ciągu zachowujemy prywatność.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post