Projekty rozszerzonej rzeczywistości w biurze architektonicznym

projekty rozszeronej rzeczywistości
0
(0)

Przeważanie w biurze architektonicznym, gdy zleciliśmy wykonanie projektu otrzymujemy jego szkic. Taka forma nie zawsze przekazuje wszystkie detale, jakie zawarli w nim architekci. Biuro Zona Archi wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadziła w swojej ofercie projekty rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki nowoczesnej technologii jest możliwość przedstawienia wnętrza w formie trójwymiarowej.

Jak wygląda prezentacja projektu rozszerzonej rzeczywistości?

Otrzymujesz do biura specjalne okulary VR, które umożliwiają obejrzenie projektu rozszerzonej rzeczywistości. Projekt możemy obejrzeć za pomocą telefonu z żyroskopem lub za pomocą komputera na przykładzie formy Google Street View. Plikiem można się podzielić z bliskimi, którzy nie posiadają takich okularów.

projekty rozszeronej rzeczywistości

Dodatkowe informacje

Na początku otrzymujecie od biura paczkę wraz z materiałami i okularami. Następnie instalujemy na swoim smartfonie specjalną aplikację i później umieszczamy na nim wysłane materiały z projektem. Umieszczamy telefon wraz z okularami i możemy zacząć eksplorację naszego nowego projektu rozszerzonej rzeczywistości. Jest to bardzo przydatna metoda, która umożliwi nam dostrzeżenie najmniejszych detali. Na pewno odda wiele więcej niż standardowy szkic architektoniczny. Zachęcamy do sprawdzenia strony internetowej Zona Archi, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post