Odkurzacz IZZY 300 – sprawdzone urządzenie do małych i średnich domów

IZZY 300
0
(0)

Jeśli chcemy, aby nasz dom był idealnie czysty, jedną z głównych czynności, jaką musimy wykonywać, jest jego częste odkurzanie. Niestety, nie należy to do najprzyjemniejszych rzeczy, a standardowe odkurzacze nie polepszają tej sytuacji. Plączące się kable, krótka rura oraz waga bardzo utrudniają taki proces. Odpowiedzią na tę sytuację są odkurzacze centralne, które posiadają wychodzący otwór w każdym pokoju, w którym chcemy. Jeśli twój dom jest małych, bądź średnich rozmiarów, idealnie do niego sprawdzi się IZZY 300.

IZZY 300 – specyfikacja

Odkurzacz centralny IZZY 300 marki Aspilusa sprawdza się idealnie w domach, których powierzchnia wynosi maksymalnie 300 metrów kwadratowych. Liczba gniazd, jakie odkurzacz może posiadać, wynosi 8. Sercem urządzenia jest dwustopniowy silnik Domel, którego maksymalna moc wynosi 1750W. Działa on na bazie filtracji cyklonicznej, co sprawia, iż poziom filtracji sięga do nawet 98%. Elektronika, która znajduje się w urządzeniu wykonana została przez firmę Wurth, której podzespoły są znane i cenione na całym świecie. W odkurzaczu znaleźć można również tłumik, dzięki któremu hałas generowany przez odkurzanie jest zniwelowany do minimum.

IZZY 300 odkurzacz centralny

Gdzie kupić odkurzacz centralny?

Jeśli planujesz zakup odkurzacza centralnego, warto rozejrzeć się za odpowiednią firmą. Ecomax to marka specjalizująca się w branży odkurzaczy centralnych oraz rekuperacji. W ich ofercie znaleźć można wiele wysokiej jakości urządzeń, w tym odkurzacz IZZY 300.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post