Mieszkania w Krakowie z rynku pierwotnego – czy są warte zakupu?

mieszkania kraków rynek pierwotny
0
(0)

Temat inwestycji w nieruchomości jest obecnie bardzo nośny. Wynika to poniekąd z aktualnej sytuacji gospodarczej i stale rosnącej inflacji. Wiele osób zaczyna rozważać różne możliwości ulokowania swojego kapitału – jednym z nich jest właśnie zakup nieruchomości. Mieszkania w Krakowie z rynku pierwotnego są doskonałym wyborem dla inwestorów, niezależnie od tego, czy w planach jest zakup mieszkania na potrzeby własne, czy w celu wynajmu. 

Rynek wtórny czy pierwotny – wady i zalety

Planowanie zakupu nieruchomości niesie za sobą wiele decyzji. Jedną z nich jest odpowiedź na pytanie, czy powinniśmy wybrać mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego. Zaletą rynku wtórnego jest na pewno to, że zazwyczaj bardzo szybko dostajemy klucze do mieszkania, które jest już wstępnie urządzone. Jeśli więc zależy nam na szybkiej przeprowadzce, to jest to jak najbardziej możliwe. Należy pamiętać jednak o tym, że kwota mieszkania urządzonego w wyższym standardzie może być o wiele wyższa w stosunku do mieszkania o podobnym metrażu z rynku pierwotnego. 

mieszkania kraków rynek pierwotny

Mieszkania w Krakowie rynek pierwotny – od jakiego dewelopera?

Niektórzy z nas są wciąż bardziej skłonni do wyboru mieszkania z rynku pierwotnego. W tym przypadku wiemy, czego się spodziewać i możemy dobrać mieszkanie do swoich preferencji. Jeśli planujesz kupno mieszkania w Krakowie z rynku pierwotnego, możesz sprawdzić ofertę dewelopera Wawel Service. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji w najatrakcyjniejszych dzielnicach Krakowa.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post