Dlaczego warto wybrać zamki Dierre?

zamki-dierre
0
(0)

Nie znasz jeszcze firmy Dierre? Zastanawiasz się skąd kupić zamek do swoich drzwi? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto zaufać tej marce!

Co warto wiedzieć o marce Dierre?

Firma Dierre została założona przez włoską rodzinę De Robertis, w połowie lat 70. XX wieku. Od tamtej pory udało jej się rozszerzyć swoje zasięgi poza kraj macierzysty, aż do 35 krajów. Swoją główną siedzibę ma w Turynie, a dodatkowe w Polsce, Hiszpanii, Francji, Portugalii i Niemczech. Głównym produktem sprzedawanym przez firmę są drzwi wejściowe oraz akcesoria potrzebne do ich funkcjonowania, w tym klamki, wkładki czy zamki Dierre. Marka jest szczególnie znana ze swoich antywłamaniowych i przeciwpożarnych drzwi, które dają dużą gwarancję bezpieczeństwa. To innowacyjna firma, która ciągle poszukuje nowych rozwiązań technologicznych.

zamki dierre

Czym charakteryzują się zamki Dierre?

Zamki Dierre to przede wszystkim bezpieczeństwo. Ich mechanizmy pozytywnie przechodzą atesty, spełniają wszystkie europejskie normy i posiadają certyfikaty gwarantujące niezawodność. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działania zewnętrzne oraz posiadają w zestawie unikalne klucze, które są bardzo ciężkie do podrobienia. Dierre to nowoczesna firma, która wdraża innowacje, co potwierdza posiadanie w swojej ofercie również elektronicznej wersji zamków. Te produkty posiadają kodowane klucze, które możliwe są do wyrobienia tylko w centrali producenta, po wcześniejszym ukazaniu odpowiednich dokumentów weryfikacyjnych.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post