Wieszak na narzędzia Multiholder – Przydatny dodatek do Twojego garażu lub warsztatu

wieszak na narzędzia multiholder
0
(0)

W Twoim garażu, szopie, warsztacie panuje nieporządek? Doskonałym rozwiązaniem na ten problem będzie wieszak na narzędzia Multiholder, który został zaprojektowany z myślą o organizacji łopat, narzędzi ogrodowych, mopów, grabi i wielu innych rzeczy. Wieszak został wyposażony w 9 uchwytów, warto zaznaczyć, że część z nich dopasowuje się do grubości trzonka danego narzędzia.

Co warto wiedzieć o wieszaku na narzędzia Multiholder?

Wieszak na narzędzia Multiholder posiada 10 haczyków, które idealnie będą się nadawać do wieszania kluczy, fartuchów i wielu innych przedmiotów. Warto zaznaczyć, że do każdego produktu firma Kistenberg podchodzi indywidualnie i z pełną starannością. Każdy element został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nie inaczej było w przypadku wieszaka na narzędzia Multiholder.

wieszak na narzędzia multiholder

Dodatkowe informacje

Na wieszaku na narzędzia możemy umieścić, również wiertarkę, śrubokręty, nożyce i wiele innych narzędzi czy akcesoriów. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, wytrzymałością, ergonomią. Wiele wariantów sprzedażowych jest dostępne w ofercie sklepu w różnych dostępnych rozmiarach. Cechują się m. in. odpornością na wodę, trudne warunki zewnętrzne, pyłoszczelnością. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wieszak posiada otwory montażowe, które zapewniają szybki i łatwy montaż na ścianie.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post