Jaki słup oświetleniowy ze wzorem wybrać?

0
(0)

Większość firm z branży budowalnej jako alternatywę dla tradycyjnych latarni ulicznych stosuje słup oświetleniowy ze wzorem. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czym jest słup oświetleniowy ze wzorem?

Słup oświetleniowy ze wzorem to prawdziwa innowacja na rynku oświetlenia. Jest to latarnia, która może mieć różne kolory oraz nadruki na swojej powierzchni. W ten sposób możesz doskonale skomponować ją w swoim ogrodzie z rosnącymi nieopodal drzewami lub krzewami.  Słup może być również wewnętrznie podświetlany, co dodatkowo podkreśla oryginalny charakter tego produktu. Nadruk to oczywiście dodatkowa warstwa, dzięki czemu możemy być pewni, że słup oświetleniowy ze wzorem jest odporny na wszelkie urazy mechaniczne oraz odbarwienia. Większość z nich wykonana jest z materiały zwanego kompozytem, który jest przyjazny dla środowiska.

Gdzie kupić słup oświetleniowy ze wzorem?

Niestety nie są one dostępne od ręki. Należy udać się do specjalnej firmy np. Alumast, która na nasze zlecenie wykona konkretny słup oświetleniowy ze wzorem. Musimy przygotować wcześniej nasz projekt, który będzie nanoszony na słup. Dodatkowo warto wspomnieć, że produkty te posiadają specjalną ochronę przez uszkodzeniami spowodowanymi wyładowaniami elektrycznymi. Mogą być one też bardziej widoczne dla kierowców, którzy przemieszczają się ruchliwą drogą. Zamówienie możesz złożyć za pośrednictwem internetu.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post