Lakier do mebli i boazerii V33

Produkt zabezpieczający i utrwalający słoje drewna okazuje się niezbędny podczas przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i renowacji przedmiotów drewnianych to produkt trwały i wydajny. Dzięki niemu błyskawicznie odkryjesz nową jakość swoich mebli.

Nie tylko do boazerii

Wydajny produkt – lakier do mebli i boazerii V33 wykazuje doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie przed powstawaniem rys i otarć podczas codziennego użytkowania mebli i innych akcesoriów domowych. Dostosowany do, praktycznie, każdego rodzaju drewna, błyskawicznie tworzy trwałą, odporną na wilgoć i uszkodzenia taflę. Nie wspominając już o pięknym, naturalnym wyglądzie drewna.

Lekki lakier do mebli i boazerii v33.

Lakier do mebli i boazerii V33 – ciesz się lśniącym drewnem!

Produkt doskonale sprawdza się w przypadku klasycznych gatunków – sosny, dębu czy buku. Radzi sobie równie świetnie z bardziej egzotycznymi odmianami i gatunkami.  Lakier do mebli i boazerii V33 zapewnia najwyższą jakość krycia; nie tworzy lepkich filmów na powierzchni. Delikatny, subtelnie miedziany poblask sprawi, że mebel lub inny, drewniany, domowy dodatek, będzie prezentował się doskonale (mimo, że jest już leciwy).

W sklepie Old New Style znajdziesz produkty najwyższej jakości dzięki którym stworzysz przytulną, nowocześnie wykonaną przestrzeń domową. Zapraszamy do zapoznania z szerokim asortymentem firmy. Wśród najpopularniejszych – wydajne i łatwe w aplikacji farby kredowe, szablony wielorazowego użytku, pędzle i inne akcesoria doskonałej jakości w świetnej cenie. Wybierz już dziś sów lakier do mebli i boazerii i wiele innych dodatków!

You may also like...