X-Block LOG – Seria skrzynek na narzędzia dla profesjonalistów

x-block log
0
(0)

Kistenberg to producent skrzynek na narzędzia wysokiej jakości. Oprócz skrzynek oferują, również akcesoria budowalne, nosidła, wyposażenie warsztatu, organizery i wiele więcej. Powstała seria x-Block LOG powstała z myślą o profesjonalistach. Zaprojektowane skrzynki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów m. in. litą uszczelkę, która ma właściwości odporne na działania wody oraz jest pyłoszczelna.

Dlaczego warto zdecydować się na skrzynki z serii x-Block LOG?

Wewnątrz skrzynki x-Block LOG zostały wyposażone w organizery oraz przegrody, które ułatwiają przechowywanie elementów drobnicowych oraz uporządkowanie narzędzi. Klapy organizerów zostały wzmocnione przy pomocy wytrzymałego poliwęglanu. Konstrukcja jest bardzo solidna i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Producent Kistenberg zapewnia, że nośność skrzynek serii x-block LOG wynosi aż do 120 kg. Maksymalna ładowność każdej skrzynki wynosi do 50 kg.

x-block log

Kistenberg dba o najmniejszy szczegół

Warto zaznaczyć, że każdy z produktów od Kistenberg jest zaprojektowany z dbałością o najmniejsze detale. Każdy z produktów ma swój profil kolorystyczny. Wszystkie elementy montowane są ręcznie z zachowaniem najwyższej zgodności wyrobu. Producent Kistenberg zapewnia o najwyższej jakości. Skrzynki serii x-Block LOG są całkowicie odporne na trudne warunki zewnętrzne, są wodoodporne oraz pyłoodporne. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na oficjalne stronie www Kistenberg.

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post