Namiot weselny – jak tanio urządzić ślub?

namiot weselny
0
(0)

Namiot weselny to lekkie i mobilne konstrukcje, z pomocą których w dowolnym terenie będziecie mogli stworzyć wyjątkową salę na wasz najważniejszy i najbardziej wyjątkowy dzień w życiu. Wiele par, które przygotowują się do ślubu, muszą odwlec tą chwilę z uwagi na zajęte terminy w domach weselnych. Nie każdemu się uśmiecha brać kredyt na ten jeden dzień, a ceny za wynajem lokalu mogą być zatrważające. Jako że jednak w większości przyjęcia weselne organizowane są najczęściej w sezonie letnim, nie ma więc przeszkód, by przyjęcie się odbyło w namiocie!

Namiot weselny i co dalej?

namiot weselny

Tak na prawdę nie potrzeba wiele. Wystarczy w miarę równy kawałek terenu. Namiot weselny może posłużyć do zorganizowania sali tanecznej (tu przyda się także drewniany parkiet i jakieś podwyższenie dla orkiestry), oraz miejsce ze stołami dla gości, chyba że postawisz na szwedzki bufet. W takiej sytuacji i tak przyda się zadaszona przestrzeń, gdzie będą mogli odsapnąć i na spokojnie porozmawiać goście, którzy w danej chwili nie tańczą. Również gastronomia nie jest aż tak wielkim wyzwaniem. Mobilne lodówki nie są trudne do zamówienia, a ciepłe posiłki przygotować może firma cateringowa.

Wesele dla kilku par

Wydaje się, że przyjęcie ślubne w namiocie wymaga dużo więcej przygotowań, niż klasyczna impreza w domu weselnym. W praktyce jednak wszystko zależy od naszych preferencji i zdolności organizacyjnych. Warto mieć w pamięci, że każdy kolejny ślub organizowany w ten sposób będzie łatwiejszy do zorganizowania. Zakupiony namiot weselny będzie mógł posłużyć innym parom, może więc warto się w tej sprawie porozumieć z innymi parami, które planują ten niezwykły dzień!

Jak oceniasz ten wpis?

Kliknij i pokaż czy Ci się podobało!

Średnia ocena użytkowników 0 / 5. 0

Zagłosuj jako pierwszy

Jeśli wpis Ci się podobał udostępnij go!

Obserwuj nas!

Related Post